Aquapark

Jeżeli szukasz w Tarnowskich Górach miejsca, w którym będziesz mógł się porządnie zrelaksować oraz zażyć odrobinę sportu, to niewątpliwie w pierwszej kolejności powinieneś udać się do miejsca, którym jest aquapark w Tarnowskich Górach.

Aqupark Tarnowskie Góry

To właśnie tutaj odnajdziesz olimpijski basen, siłownię oraz jacuzzi, w którym spędzisz bardzo miłe i przyjemne chwile. Zachęcamy do odwiedzin tego aquaparku zarówno stałych mieszkańców Tarnowskich Gór, jak i osób, które przyjeżdżają tu przez przypadek. Zapewniamy, że spodoba się tu każdemu z Was, a Wasze dzieci z radością zjeżdżać będą na zjeżdżalniach do basenu!

Cennik aquparku w Tarnowskich Górach

Ceny pobytu w tarnogórski Aquaparku zależne są od godziny, w której chcemy go odwiedzić oraz od dnia tygodnia naszej wizyty. Tak więc najtaniej będzie odwiedzić aqupark w tygodniu do południa, kiedy godzinna wejściówka kosztować może już nawet 12.50zł. Drożej jest w godzinach popołudniowych w niedziele, kiedy bilety kosztują nawet 18zł. Można tu również zakupić bilet całodniowy, którego cena waha się od 45 do 50zł. Więcej szczegółów poznasz odwiedzając oficjalną stronę parku wodnego w Tarnowskich Górach: http://www.parkwodny.com.pl/podstawowy-cennik-uslug-indywidualny/


Aquapark

Tytuł: Aquapark
Nazwa firmy: Aquapark Tarnowskie Góry
Adres: ul. Obwodnica 8
Miejscowość: 42-600 Tarnowskie Góry
Telefon: 32 393 39 31


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Aquapark, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress